Galerija

Vilniaus universiteto biblioteka

Tai iki šiol pats sudėtingiausias mūsų kurtas virtualus turas po Vilniaus universiteto biblioteką bei Mokslinės komunikacijos ir informacijos centrą. Kurti šiam turui buvo panaudotos pačios naujausios programavimo ir fotografijos technologijos, integruoti inovatyvūs panoraminių taškų ir atskirų objektų apžvalgos sprendimai, informacijai valdyti sukurta turinio valdymo sistema. Interaktyvus dvikalbis gidas supažindina su įsimintiniausiomis turo vietomis, kurios praturtintos ne tik tekstiniais, bet ir įvairiais video bei audio paaiškinimais. Kviečiame apsilankyti !

Kauno „Žalgirio“ arena

Virtuali Kauno „Žalgirio“ arena - tai ne tik galimybė apsižvalgyti po didžiausią areną Lietuvoje, kuri garsi tiek sporto, tiek ir įvairiais kultūriniais renginiais. Unikali šio virtualaus turo savybė yra galimybė palyginti iki keturių arenos vietų apžvalgos vaizdus ir išsirinkti geriausias sėdėjimo vietas (pavyzdžiui, eidami į krepšinio varžybas galbūt rasite kiek tolesnę, tačiau vis tiek puikią vietą vietą, o tai padės gerokai sutaupyti). Kiekvienas panoraminis apžvalgos taškas susietas su bilietų pirkimo sistema, tad potencialiam pirkėjui nesunku matyti arenos zoną ir bilieto kainą, o gavusieji bilietą dovanų gali nesunkiai apsižvalgyti iš savo pozicijos pasinaudoję intelektualia panoraminio vaizdo paieška pagal bilieto duomenis.

KTU Informatikos fakultetas

Šis projektas dedikuotas mūsų gimtajai Alma mater, Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultetui, kuriame dabar studijuoja virš 2000 studentų, o juos ugdo net 150 dėstytojų. 2017 metais fakultetas šventė 40-metį, todėl šiaip progai buvo sukurtas visiškai unikalus sprendimas - ne tik įprastas virtualus turas, bet ir panoraminių vaizdų palyginimas: kaip atrodo fakultetas dabar ir kaip atrodė prieš maždaug dešimtmetį.

Aušros medicinos centras

Virtualūs turai kuo puikiausiai tinka įvairiausių įstaigų veiklos reprezentacijai - štai šiame galima virtualiai pasivaikščioti po UAB „Aušros medicinos centras“ kliniką. Ture yra galimybė apsižvalgyti įvairių rūšių medicininiuose kabinetuose, konkrečius kabinetus galima greitai pasiekti naudojantis specialiu meniu, turas suderinama su išmaniaisiais įrenginiais.

UAB „Autoaibė” parduotuvių tinklas

Virtualus turas po UAB „Autoaibė” parduotuvių tinklą - tai galimybė apžiūrėti visoje Lietuvoje išsidėsčiusias mašinų prekių parduotuves. Skirtingai nuo kitų virtualių turų, šis yra išskaidytas į atskirus panoraminius vaizdus. Tai suteikia galimybę klientui nesunkiai papildyti ar atsinaujinti tik norimus eksterjero ar interjero apžvalgos taškus.

Kompiuterinių žaidimų festivalis LanParty 2017

Virtualūs turai tinkami ne tik įvairių pastatų ar objektų atvaizdavimui, bet ir renginių vizualizacijoms. Šiame ture galėsite pasižvalgyti po didžiausią Baltijos šalyse 15-ajį kompiuterinių žaidimų festivalį InfoShow Lan Party 2017, balandžio 21-23 dienomis vykusį Kauno Sporto halėje. Įdomu ir tai, jog renginio metu prie kompiuterių vienu metu žaidė net apie 500 žaidimų mėgėjų.

Šventinis Kauno senamiestis

Kiekvienais metais Kaunas nustebina miesto gyventojus ir svečius išradingai papuošta Kalėdine eglute, tačiau 2016 metais miestas tiesiogine prasme nušvito! Būdami dideli miesto fanai nusprendėme pasidalinti šventiškomis nuotaikomis ir gražiausiais vaizdais iš kūrybingai apšviestų pagrindinių Kauno senamiesčio vietų - tai Istorinės prezidentūros kiemelis, Kauno pilis, arkikatedros bazilikos prieigos bei, žinoma, žymioji pagrindinė miesto eglutė Rotušės aikštėje.

Krekenavos mėsos fabrikas

Bene vienas įdomiausių objektų, kuriuos teko aplankyti kuriant virtualius turus, tai AB „Krekenavos agrofirmos“ mėsos fabrikas. Tai moderni mėsos perdirbimo gamykla, su kuria jus supažindins virtualus gidas, sukurtas bendradarbiaujant su televizijos laidų vedėju Dainium Martinaičiu. Virtualiame ture taip pat integruota papildoma video ir tekstinė medžiaga, supažindinanti su įvairiais gamyklos procesais, o pačią gamyklos teritoriją galima apžvelgti ir specialia panoramine nuotrauka iš paukščio skrydžio.

Daugirdo viešbutis

Virtualus Daugirdo viešbučio pristatymas - tai vienas pirmųjų ir sudėtingiausių mūsų įgyvendintų projektų, kuriuo didžiuojamės iki šiol. Visų pirma, tai visiškai išbaigtas pasivaikščiojimas po viešbutį apsižvalgę virtualiai turėtumėte nesunkiai orientuotis ir apsilankę gyvai. Be to, akį turėtų patraukti papildomas funkcionalumas: interaktyvūs restorano ir baro meniu, integruota virtuali paveikslų galerija viešbučio hole, stilizuotas kelių aukštų pastato žemėlapis bei viešbučio video pristatymas.

Vilties žiedas

Virtualus turas po VŠĮ „Vilties žiedas“ - tai galimybė apsilankyti trijuose Kaune esančiuose mokymo centruose. Šiame ture galima rasti visas dažniausiai klientų pasirenkamas funkcijas - integruotą kontekstinę nuotraukų galeriją bei tekstinius lankomų patalpų pristatymus, kliento poreikius atitinkantį turo dizainą, pagal brėžinius sukurtą mini žemėlapį bei naudojimosi instrukciją.
Virtualių turų fotografavimas ir programavimas, © virtualivizija.lt

Navigation